Váš český horokrejčí
English   polski

O NÁS aneb každý máme nějaký příběh....

Co pro vás rádi děláme? Šijeme oblečení a vybavení do přírody. Doma, v Česku, v Luhačovicích. Vybavujeme (nejen) horolezce, turisty, lyžaře. Naše produkty znají i koloběžkáři, lehocyklisti, fotografové.... Prostě ti, co se pohybují venku. S mottem **FARAMUGO, VÁŠ ČESKÝ HOROKREJČÍ** - my šijeme pro člověka, jiní šijí pro lidi.

Chceme, abyste naši práci vnímali jako perfektní. Ale ne tak naše výrobky. Pokud je něco perfektní, znamená to nemožnost dalšího vývoje, překážku v cestě další tvořivosti. Vše se vyvíjí, vesmír, lidstvo i FARAMUGO. Což nás motivuje pracovat se stálou změnou, reagovat na překotný vývoj kolem nás. A to nás i baví (byť, na rovinu, občas je to na kulku do palice).

Ve Faramugu nefandíme sezónním kolekcím. Na každou sezónu nový model bundy, kola či lyží. To je přece nesmysl. Loňská bunda funguje stejně dobře jako ta letošní. Jistě, pokrok a inovace… Ale ty tak rychlé tempo nemají. Jenže, co na to chrlení nových kolekcí příroda, výrobci (ti skuteční, ne přebalené „značky“) i personál prodejen. Na to si nehrajeme, je to dlouhodobě neudržitelné. U našich produktů upřednostňujeme funkčnost, proto chceme nabízet kolekci stálou, byť inovovanou.
A malý důkaz, že víme, co to vše obnáší...
Víte, co je to Faramugo?

Představení značky FARAMUGO

Proces výroby Faramugo

Produkty Faramugo